Kazeto podporuje cyklistku Janu Bednaříkovou

Kazeto podporuje cyklistku Janu Bednaříkovou

13.7.2015

Jana Bednaříková, rodačka z Přerova, se před několika lety přiklonila od atletiky k cyklistice a udělala dobře. Sbírá jednu medaili za druhou. Kazeto dráhu mladé sportovkyně podpořilo finančním darem.

V roce 2013 startovala ve 25 závodech a z každého si odvezla nějakou medaili. V loňském roce pokračovala ve svém sportovním tažení v podobném duchu a letos tomu asi nebude jinak. Jedním z letošních úspěchů je třetí místo na nejdelší trati Autor ŠELA maratonu 2015 (93km), kterou Jana zvládla ujet za necelých 5 hodin.

„I když naše produkty nemají se sportem přímou souvislost, rozhodli jsme se Janu finančně podpořit hlavně proto, že vnímáme sport jako nezbytnou součást zdravého životního stylu naší společnosti, dětí i rodiny,“ říká ředitel společnosti Kazeto Jaroslav Dostál.

Jana se přidala k týmu AMENITY-EXTREM SPORT ze Zlína a poslední dvě sezony jezdí pod záštitou tohoto spolku, jehož hlavním mottem je "S úctou, pokorou a slušností, ale vždy za vítězstvím." S tím nezbývá než souhlasit, a to jak ve sportu, tak i v obchodu.Zpět na všechny aktuality
 

© 2015 - 2018 KAZETO, společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.), Husova 19, 750 02 Přerov, Česká republika - Všechna práva vyhrazena